Aracınızı Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Fazla Kolay Hem Karlıdikkat: internet Sitemiz değişik kuruluşların kiralık vasıtalarını yayınlamak sebebiyle hizmete girmiştir.
sayfamızda yalnızca 12 farklı firma /şahıs ile çalışırız.
Sitemizin tüm SEO ayarları tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da ilk sayfa 1. Sıradadır. Aylık misafir hacmimiz 25-30K arasında seyretmektedir. sitemizde otomobilinizi kiraya vermek çok Kolay!
Çalışma Şartlarımız
ilkönce şunu belirtmek isteriz. Hem müşterilerimize kaliteli hizmet vermek hem de sitemizin kalitesini korumak amacıyla her otoyu sitemizde sergilemiyoruz.
Sitemizde son model ve lux vasıtaları yayınlıyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Otomobilinizi kiraya vereceğiniz vakit müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Aracınız kirada iken meydanagelebilecek herhangi bir kazadan sitemiz sorumlu olmayacaktır.
Aracınızın sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.
Koşullar
1- Aracınızı sitemizde sergilemek için ilkolarak size uygunolan bir planı belirliyorsunuz.
2- Otomobilinizin yüksek çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer detaylarını ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail yolluyorsunuz.
3-Otomobilinizin resimleri tasarımcımız tarafından düzenlenip sizin verdiğiniz detaylar doğrultusunda sitemize yerleştirilir.
4-Vasıtanızın resmi üzerine firma adı ile iletişim numaranız yazılır.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, websayfası üstünde ki rezervasyon formu ile otomobilinizi rezerve ederlerse, müşteri bilgileri tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde vasıtanızın kira tutarını tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil edersiniz. Bu süreçte sitedeki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, talebi ile ilgili memnuniyet anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail ile paylaşırız.
8-Sitemize göndereceğiniz otomobil imajı ve detayları ile ilgili tüm mesuliyet size aittir.
9-Sayfamız sadece otomobil firması ile müşteriyi buluşturmak amaçlı sergileme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait tutarı yaptığınız zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} sitemize eklenir.
11.Ödemenizi gönderince izmir rent a car kesinlikle izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme bilgisi gönderiniz.
12.Aracınızı sitemizde sergileme kararı ziyaret edin alınca yukarıdaki tüm şartları kabul incele etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *